produkt dostępny bez recepty, granulat musujący, paracetamol
, Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)
, Chlorfenamina (chlorphenamine)
, Natur Produkt Pharma
Opakowanie:
substancje czynne: 500 mg paracetamolu (Paracetamolum), 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) i 4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas)
substancje pomocnicze: kwas cytrynowy, sodu wodorowęglan, sacharoza, magnezu cytrynian, sodu cyklaminian (E 952), sacharyna sodowa (E 954), aromat cytrynowy Tetrarome Lemon P 0551 987323: maltodekstryna kukurydziana, składniki aromatyzujące (limonen, beta-pinen, cytral, gamma terpinen, linalol), alfa tokoferol E 307
Dawkowanie dla osób dorosłych to 1 saszetka zastosowana na 30 minut przed snem w razie konieczności. Nie stosować więcej niż zawartość 3 saszetek na dobę w dawkach podzielonych, przy czym dawek nie można powtarzać częściej niż co 4 godziny.
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy stosować tego produktu leczniczego u dzieci w wieku poniżej 15 lat.
Test Combo antygenowy Grypa A/B + COVID-19 RSV Ag Fluorecare
test, 1 sztuka
25,99 zł
płyn, 40 gramów
Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19 RSV Combo Ag Diather
test, 1 sztuka
tabletki powlekane, 20 tabletek blistry
płyn, 20 ampułek
55,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki blistry
tabletki powlekane, 24 tabletki
proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek
37,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
18,99 zł
proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek
39,99 zł
Apteka internetowa furgola.duos.pl
ul. Furgoła 6E, 44-230, Czerwionka-Leszczyny
Nr zezwolenia: DNAiH.8520.1.279.2014
Tel: +48 32 421 07 38
E-mail: apteka.centrum@duos.pl
Pon-Pt.: 08:00-20:00
Sob.: 08:00-20:00
Niedz.: 08:00-20:00
Legalna apteka
DUOS PHARM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Jasna 16, 44-178 Przyszowice
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.